• - KOMUNIKATY i OGŁOSZENIA -

2016-12-18 09:26
  • UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU I POŻEGNANIE DZIECI IDĄCYCH DO SZKOŁY

2016-06-26 20:31

W piątek 17 czerwca odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego oraz pożegnania dzieci idących do szkoły w grupie „Jeże” . Dzieci w odświętnych strojach z marynarskimi akcesoriami przedstawiły inscenizację pt. „Wyjeżdżamy na wakacje”. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły. Pani dyrektor złożyła podopiecznym idących do szkoły życzenia wielu sukcesów i dużo słońca na nadchodzące wakacje.  Po części artystycznej dzieci otrzymały dyplomy i upominki, a rodzice otrzymali podziękowania za pomoc i współpracę. To była wspaniała uroczystość, która na pewno każdemu z nas pozostanie w pamięci.

• Wiewiórki w Starym ZOO

2016-06-26 14:50

Dnia 16 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Starego ZOO w celu zapoznania dzieci ze światem zwierząt. Wycieczka była też okazją do utrwalenia reguł kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Podczas spaceru po alejkach spotkaliśmy między innymi takie zwierzęta jak: osły, żółwie, konie, strusie, surykatki, króliki i małpkę.

• WYCIECZKA DO TRAPERSKIEJ OSADY

2016-06-21 19:15

Dnia 4 czerwca w sobotę odbyła się rodzinna wycieczka do Traperskiej Osady z okazji Dnia Dziecka. Dzieci poznały tam takie zwierzęta jak: strusie, konie, lamy, kozy, osły oraz psy Husky. Dowiedziały się wiele na temat ich życia oraz przyzwyczajeń. Miały okazję zmierzenia swoich sił w licznych konkurencjach. Najwięcej jednak atrakcji i radości sprawiło dzieciom jak również rodzicom zabawa w przeciąganiu liny.

• ZEBRANIE INFORMACYJNE DLA RODZICÓW DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH

2016-06-18 16:10
  • DZIEŃ SPORTU

2016-06-12 19:23

W czwartek 2 czerwca obchodziliśmy w przedszkolu DZIEŃ SPORTU. Tego dnia do przedszkola wszystkie dzieci, ich wychowawczynie przyszły w strojach sportowych. Głównym celem było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej I kształtowanie zachowań prozdrowotnych. Rozgrzewkę zachęcającą przedszkolaków do zabaw sportowych zapewnił pokaz taneczny dziewcząt ze szkoły podstawowej nr 40 w Poznaniu. Każda grupa przygotowała i podczas rozpoczęcia zawodów prezentowała swój sportowy okrzyk, którym dopingowała swoją drużynę podczas różnych konkurencji sportowych. Każde prawidłowo wykonane ćwiczenie budziło w dzieciach ogromną radość i zadowolenie z dobrze wykonanego zadania. Uwiecznieniem tego dnia było wspólne pozowanie do zdjęcia oraz wręczenie medali przez Panią Dyrektor.

• DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

2016-06-12 17:41

1 czerwca wspólnie obchodziliśmy „Dzień dziecka”. W tym uroczystym dniu słońce świeciło nad naszym przedszkolem dla wszystkich dzieci, a dzień obfitował w wiele ciekawych zdarzeń. Zaczęło się tajemniczo, gdyż największą atrakcją tego dnia był występ nauczycielek naszego przedszkola w przedstawieniu pt. „Kopciuszek”. Radość dzieci była ogromna, a na widowni często dało się słyszeć długie oklaski. Następnie dzieci udały się do jednej z sal aby uczestniczyć w zabawach muzyczno – tanecznych, malowaniu twarzy zorganizowanych przez animatorki. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz baniek mydlanych. Końcowym etapem zabaw było wręczenie wszystkim dzieciom upominków.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13 Następna »
Zapraszamy do serwisu PRZEDSZKOLA W POZNANIU